ціна від
HAVAL H3 успадкував всі кращі риси класичної серії HAVAL, такі як широка оглядовість, безпека, відмінні позашляхові характеристики. Хавал Ейч 3 поєднує комфортабельність легкового автомобіля з практичністю і універсальністю автомобілів сегменту MPV.

Потужний і безпечний

Грейт Вол Хавал Ейч 3 комплектується 2.0л двигуном 4G63S4M, який ідеально поєднує сучасні технології Mitsubishi, електронну систему запалювання DELPHI і дозволяє досягти високої продуктивності та економного споживання палива. HAVAL H3 дарує всі переваги рамного позашляховика за ціною легкового автомобіля.

HAVAL H3 комплектується двома подушками безпеки (Bosch / Siemens), системами ABS + EBD (Bosch 8.0) і відповідає жорстким міжнародним нормам безпеки (4 зірки A-NCAP). Тест на міцність протягом 450 годин, який проходять двигуни Mitsubishi, є гарантією їх високої якості та надійності.

Високий рівень захисту

Електронний імобілайзер з передовою технологією Delphi RFID і підвищеним захистом від зламу пароля.

Екологічний стандарт

Хавал Ейч 3 відповідає сучасним нормам EURO IV.

Низька витрата палива

Електронна технологія запалювання DELPHI, 16-клапанна структура, а також оптимізовані впускний і випускний колектори дозволяють досягти кращого відсмоктування повітря і підвищити ефективність згоряння палива, скорочуючи його витрати до рівня всього 7 л/100 км при русі з постійною швидкістю 90 км /годину.

Кольори кузова